29
mai
08

Vajalik teatmik

Informatsiooni liigub tänapäeva maailmas tohutult, ole ainult mees ja otsi välja. Ainult üks häda on – suur osa vajalikust infost on laiali pillatud eri kanalitesse, selle väljaõngitsemine ja süsteemi paigutamine on küllaltki aja- ja töömahukas.

Vähemalt üks osa tööd on nüüdseks ära tehtud ja täna esitleti Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses uut teatmikku “Abiks puudega inimesele”. Sinna on koondatud kõik hetkel Tallinnas saadaolevad toetused ja teenused koos üksikasjaliku loeteluga, kellel millelegi õigus on, kuhu tuleb pöörduda ja millised dokumendid esitada. Samuti on koondatud info erinevate organisatsioonide ja teenuseosutajate kohta ning lisatud hulk kasulikke linke.

Teatmik on saadaval Tegevuskeskuses, linnaosavalitsustes ning suuremates tervishoiuasutustes. Digikujul pannakse varsti üles http://www.tallinnakoda.ee/

Huvi teatmiku vastu oli üllatavalt suur, nädalapäevad enne esitlust juba hakati helistama ja küsima, kust seda osta võiks. Eriti palju tunti huvi just venekeelse versiooni vastu. Ostma ei pea, jagatakse tasuta. Ja kui puudu tuleb, on võimalik juurde tellida.

Suure vaeva nägijad olid Külli Urb, Tiia Tiik ja Tauno Asuja.
Advertisements

0 Responses to “Vajalik teatmik”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine


%d bloggers like this: