29
juuni
08

Miljonid käeulatuses?

Tänane õnnelause Orkutist: Te saate suure päranduse. Ja kiri meilboxis:

Subjekt: To;***
Saadetud: 26.06.2008 23:39:50
Kellelt: “Dermane Ismael”
Kellele: “*****
DERMANE ISMAEL LAW FIRM
Boulevard de la Merina 05 BP 861,
Cotonou,République du Bénin
Telephone;00229-9759-9402

Hello Dear,

I am Dermane Ismael,the attorney at law to Late Joerg ***, a national of your country, who used to work as the Director of Total des Produits Petroliers(Total Benin)Oil Company in Benin Republic West Africa Here in after shall be Referred to as my client. On the 18th of April 2004, my client, His wife and their only Child were involved in a car accident Along Akparaja High-way. All occupants of the vehicle Unfortunately lost their lives.

Since then I have made several enquiries to your embassy to locate any of my clients extended relatives this has also proved Unsuccessful.
After these several unsuccessful attempts, I decided to track His last name over the Internet, to locate any member of his Family hence I contacted you. I have contacted you to assist in Repatriating the money and property left behind by my client before they get confiscated or declared unserviceable by the bank here. These huge deposits were lodged particularly, with the “BANK INTERNATIONAL DU BENIN where the Deceased hadan account valued at about $8.5 million dollars. The Bank has issued me a notice to provide the next of kin or have the account confiscated.
Since I have been unsuccessful in Locating the relatives for over 2 years now I seek your consent to present you as the next of kin of the deceased since you have The same last name so that the proceeds of this account valued at $8.5 million dollars can be paid to you and then you and me can Share the money.50% to me and 50% to you I will procure all Necessary legal documents that can be used to back up any claim we may make.

All I require is your honest cooperation to enable us seeing this Deal through. I guarantee that this will be executed under a legitimate arrangement thatwill protect you from any breach of the law. And the way we are going to achieve this is I will need the following information from you,
Your Full Name and Address,
Your Age, Occupation and Position,
Your Telephone and Mobile for Communication Purpose.

I await your reply ASAP.

Best Regards.Dermane Ismael

Tel.+229 9759-9402

Vähemalt “aus” pakkumine – aita raha kätte saada, jagame pooleks 😛

Mina saatsin vastuseks ühe tuntud advokaadifirma kontaktandmed ja palusin nende kaudu asju ajada. Saab näha, palju sel tüübil jultumust jätkub.

Kuigi – eks need miljonid kuluksid ära küll. Aga ma tean täpselt, et seda perekonnanime kannab ainult paarkümmend inimest ning mitte keegi neist pole sellises kohas töötanud.
Advertisements

4 Responses to “Miljonid käeulatuses?”


 1. 1 killuke
  29/06/2008, 02:45

  kõige kurvem on, et leidub inimesi (tihtipeale vanemaid), kes selle õnge lähevad. ma olen ise puutunud kokku ühe vanahärraga, kes oli juba raha kaotanud, kuid õnneks tuli ta viimaks küsima, mis ja kuidas…

  hiljuti oli teleris saade, kuidas kanadas ja usas on pensionärid suurte lotovõitude ootuses (veel üks raha väljapressimise viis) võlavangi läinud või lausa otsa endale peale teinud… ei taha nagu uskuda, et leidub selliseid kergeusklikke… olen käinud mitmel korral vanematele inimestele samal teemal rääkimas ning alati on neid, kes suure üllatusega saavad teada, kui kergesti neid võidakse ninapidi tõmmata.

 2. 2 Nipitiri
  29/06/2008, 08:03

  Selliseid kirju jõuab hullult palju minu postkastidesse. Küll ma olen võitnud miljoneid ja siis olen ma veel olnud mingi sheigi äravalitu jne jne.
  Ainus mida ma nende kirjadega teen on otse saatmine prügikasti.
  Enam ma isegi ei viitsi rohkem läbigi lugeda, kui pealkirja ja nii ta lendab….
  Siinkohal tuleb ka killukesega nõustuda, et vanemad inimesed mõned on sellega püsti hädas, sest nad usuvad siiralt seda mida neile kirjutatakse. Mõnele olen tõlkinud teksti, et nad sellest üldse aru saaks. Sinna juurde ka seletanud petuskeeme, mis see siis ka tavaliselt peaks olema.

 3. 3 kukupai
  29/06/2008, 10:34

  Killuke, eelmisel aastal oli meil siin juttu, kuidas üks inimene lausa veerand miljonit kaotas neile petturitele. Kahjuks ikka on kergeusklikke.
  Mul tavaliselt lendavad ka sellised kirjad otse prügikasti. Spämmifilter neid kinni ei pea miskipärast…

 4. 4 Anonymous
  29/06/2008, 14:19

  Ma saan neid kirju iga päev vist kolm tükki. Mida kõike ma pole võitnud või päranduseks saanud või kust mul pakutakse raha kättesaamiseks abi. Jabur… Aga seda raha oelks ju tõesti väga vaja.
  Ükskord kirjutasin isegi ühele vastu et kuule saada raha ära siis. Sain vastuseks,e t enne pean maksma midagi. Ma siis, et võta see raha mu summast maha ja ongi kõik korras. Kutt siis, et saada oma konto nr. Ja vot siis lõin vedelaks ja ei saatnud midagi.
  Claara


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: