08
juuli
08

Plaanid on muutmiseks

Plaan oli laupäeval korra Tartus ära käia õetütre, tema lapse ja Tupsuga. Õetütar pidi minema sõbranna lapse sünnipäevale ja mina mõtlesin end kaasa smugeldada, et käia ühe blogituttava juures ja niisama Tartu peal ringi vaadata, pole seal ammu käinud. Siis aga teatas tuttav, et tema peab ise hoopis Tallinnas olema see päev (väga heal põhjusel – kõrgkooli sisseastumiseksamitel). No tore, pean talle siis pöialt.

Täna aga teatas õetütar, et tema ka minna ei saa – sõbranna laps oli tuulerõuged saanud ning ega ole ju mõtet minna endale nakkust korjama. Niisiis tuleb nädalavahetuseks midagi uut välja mõelda.

Minu enda tänane pikk koosolek aga rikkus ära väimehe plaanid (ja mitme teise inimese omad ka). Nimelt oli neil kavas täna stuudios uue plaadi materjali lindistada. Õnneks said nad teise aja ja lindistamata midagi ei jää.

Koosolek kippus ka venima ja laiali valguma. Kuna selle seltskonnaga saime kokku esmakordselt, oli päevakord pikk ja palju lahtisi otsi, samas kaldusid mõned osalejad pidevalt teemast kõrvale. Olen ise harjunud seltskonda ohjes pidama, seetõttu ei tundnud ennast eriti mugavalt. Aga on lootust, et kui tööjaotus paika loksub ning kõik asjadega kurssi saavad end viidud, saame edaspidi normaalse ajaga hakkama.

Ning ülejäänud puhkuse ajaks ma mingeid kaugeleulatuvaid plaane ei tee, kui kellelgi aga hea idee tuleb, võib mulle märku anda.
Advertisements

1 Response to “Plaanid on muutmiseks”


  1. 1 Anonymous
    08/07/2008, 22:41

    Kuulge. Võtke ette ja sõitke vahelduseks Lätti 🙂 Aga mitte Riiga! Hoopis piiriäärsetesse väikelinnadesse ja asulatesse.

    i. Sakarias


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine


%d bloggers like this: