09
aug.
08

Hulkuri valss

Nurrub mul siin jalgade juures üks musta-valgekirju elukas, Ozzy nimeks. Viis aastat vana ja täiesti tubase eluviisiga kass. Aga aeg-ajalt (eriti suvisel ajal, kui uksed-aknad lahti) lööb temalgi esivanematelt päritud seiklejaveri välja.

Tavaliselt see kiisu ukselävest kaugemale ei lähe, nuhutab seal niisama. Eks meie sir Williamgi teab, et kiisu õue minna ei tohi ning nii kui käpaotsad juba trepile sirutatakse, tormab kohe korda looma. Kass tõmbab siis kohe saba selga ning kaob kaitsvated toaseinte varju tagasi. Aga täna ta millegipärast tuiskas just vastupidisesse suunda ning tema kadumise avastasin alles tüki aja pärast. Kutsumine tulemusi ei andnud.

Mõne aja pärast aga kuulis poeg, et kass kuskil nutab. Läksin siis uurima ning ühe plekitahvli all ta kössitaski. Oleksin peaaegu kätte saanud, aga sir William arvas just siis heaks oma nina sinna toppida kuhu palutud polnud. Kass plagas ehmatusega üle kuuri katuse naabri aeda. Et seda on ennegi juhtunud, läksin tuppa tagasi, köögiakna aga jätsin lahti. William sai karistuseks karjast välja saadetud, s.t. et ma keeldusin temaga mängimisest.

Nagu oligi arvata, on sellise hellitatud kiisu jaoks Egiptuse lihapotid oma toidukausi näol kordades meelitavamad kui vabana naabri aias külmetamine (väljas on päris korralik torm praegu) ning kui hetk tagasi köögis käisin, nühkiski meie Ozzy Osbourne junior mööda mu sääri ja pani nurrmootori tööle.
Advertisements

0 Responses to “Hulkuri valss”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine


%d bloggers like this: