09
aug.
08

Hulkuri valss

Nurrub mul siin jalgade juures üks musta-valgekirju elukas, Ozzy nimeks. Viis aastat vana ja täiesti tubase eluviisiga kass. Aga aeg-ajalt (eriti suvisel ajal, kui uksed-aknad lahti) lööb temalgi esivanematelt päritud seiklejaveri välja.

Tavaliselt see kiisu ukselävest kaugemale ei lähe, nuhutab seal niisama. Eks meie sir Williamgi teab, et kiisu õue minna ei tohi ning nii kui käpaotsad juba trepile sirutatakse, tormab kohe korda looma. Kass tõmbab siis kohe saba selga ning kaob kaitsvated toaseinte varju tagasi. Aga täna ta millegipärast tuiskas just vastupidisesse suunda ning tema kadumise avastasin alles tüki aja pärast. Kutsumine tulemusi ei andnud.

Mõne aja pärast aga kuulis poeg, et kass kuskil nutab. Läksin siis uurima ning ühe plekitahvli all ta kössitaski. Oleksin peaaegu kätte saanud, aga sir William arvas just siis heaks oma nina sinna toppida kuhu palutud polnud. Kass plagas ehmatusega üle kuuri katuse naabri aeda. Et seda on ennegi juhtunud, läksin tuppa tagasi, köögiakna aga jätsin lahti. William sai karistuseks karjast välja saadetud, s.t. et ma keeldusin temaga mängimisest.

Nagu oligi arvata, on sellise hellitatud kiisu jaoks Egiptuse lihapotid oma toidukausi näol kordades meelitavamad kui vabana naabri aias külmetamine (väljas on päris korralik torm praegu) ning kui hetk tagasi köögis käisin, nühkiski meie Ozzy Osbourne junior mööda mu sääri ja pani nurrmootori tööle.
Advertisements

0 Responses to “Hulkuri valss”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: