18
aug.
08

Kiunub ja kräunub

Krt, see koer ajab mu täna hulluks!

Meil on koer alati olnud õueloom. Suure peni jaoks pole toas ruumigi, aga peamiselt on tegu põhimõttelise asjaga. Erandiks muidugi, kui ta tõsiselt haige peaks olema.

Aga nüüd on sir William õppinud välisust lahti kraapima. Olgu, vana-aasta ööl, kui ümberringi paugutatakse, lubasime ta loomulikult eeskotta, parem see kui et hirmust lõikama paneb. Viimasel ajal aga oleme teda tihti avastanud eeskojast magamast, kuut millegipärast ei meeldi enam.

Koer teab suurepäraselt, et isegi kui uks lahti, ei tohi ta eeskojast kaugemale tulla. Täna aga trügis mitte ainult esikusse vaid lausa tuppa, palju ei puudunud, et poja voodisse oleks roninud. Toast sain ta välja kamandatud, esikust eeskotta lausa lohistasin. Viskab enda kõhuli ligi põrandat ja püüa siis edasi saada. Ei aidanud maiused ka. Lõpuks siiski sain hakkama.

Veidi aega hiljem avastas tütar koera jälle esikust ning loomulikult surus ta end jalgade vahelt tuppa jälle. Seekord tema toast välja saamine enam nii lihtsalt ei läinud. Tõstsime tütrega kahekesi. Ikka hakkas tagasi trügima. Otsustasime siis, et kui lubatud piiridega ei kepi, läheb päriselt õue. Jõu ja kavalusega sai kuts ukse taha tõstetud ning ukse keerasime lukku. Nüüd kraabib seda mis kole.

Kõige hullem, et pidin ka akna kinni panema (jube palav on!), sest palju ei puudunud, et koer lahtisest aknast end sisse oleks upitanud.

Aru ma ei saa, mis juhtunud on. Väljas on rahulik, isegi mitte äikest pole. Eks ma hommikul näe, milline see uks nüüd välja näeb.

Advertisements

2 Responses to “Kiunub ja kräunub”


 1. 1 ninataga
  18/08/2008, 15:57

  Kusjuures, sina pole ainus kes seda räägib. Loomad trügivad tuppa ja enam õue minna ei taha. Selline paanika oleks justkui lahti.
  Ma natuke mõtlesin selle üle ja mul on tunne, et midagi mis loomi hirmutab on tulemas. Mis see on seda ma ei tea.
  Minul on selline ebalev tunne sellest sees. Muuseas, metsaloomad otsivad kah justkui lähedust …

  Kummaline…

 2. 2 Claara
  18/08/2008, 22:05

  Loomad ei tee midagi niisama. Minu kassid on ka eriti pugejad hetkel. Ma küll pidasin seda selle süüks, et me ühe öö kõik ära olime, aga see pugemine peaks juba möödas olema… Täna peaks kõk juba korras olema, aga ikka nad hoiavad väga inimese ligi.
  Tegelikult tuleb tähele panna seda kuhu loomad lähevad. Kui tuppa, siis toas on ohutu. Kui nad õue kipuvad, siis peab ise ka õuepoole hoidma.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: