03
sept.
08

Horoskoop

Kopisin maha oma sünnihoroskoobi. Üllatavalt palju klapib küll. SLÕhtulehest saab.

KUU SÕNNIS
Kuu Sõnnis annab Teile vajaduse emotsionaalse kindluse ja turvatunde järele. Tunnete end rahulikult, kui saate oma tunnetes toetuda millelegi kindlale ja äraproovitule. Liiga kiiresti vahelduvad olud muudavad Teid rahutuks ja loovad tunde, et eluõnn on ohus. Teie tunded puhkevad õitsele ja saavad hoo sisse ainult rahulikus ja stabiilses ümbruses. Teile on omane olla mingis vormis seotud loodusega. Aed ja isiklik lillepeenar võivad Teile väga olulised olla. Paljudel lilledega tegelejatel on Kuu Sõnnis. Teile on omane ka vajadus nautida elu ja kunsti. Naised, kellel on Kuu Sõnnis, on tavaliselt väga veetlevad ja naiselikud.
MERKUUR LÕVIS
See Merkuuri positsioon teeb teist erakordselt hea suhtleja. Teile meeldib seltskond, ning harilikult leitakse, et Teiega on väga huvitav vestelda. Te paistate silma hea huumoritaju ning oma ideede enesekindla ja jõulise esitamisoskuse poolest. Olete üsna jutukas, ning kui Te hoogu satute – ja seda võib juhtuda õige tihti -, siis on Teie kõnes tubli annus pidulikkust ja tunnete ülevoolavust. Te tahate olla tähelepanu keskpunktis. Mida suurem on Teie kuulajaskond, seda paremini Te ennast tunnete. Olete sündinud oraator. Kui Teil mõnikord juhtubki puudu jääma vajalikke sõnu, siis oskate need meisterlikult asendada teatraalsete ?estide ja miimikaga. Ehkki Te hindade traditsionaalsust, on Teie mõttelaad küllaltki edumeelne. Te vaimustute kergesti uudsetest ideedest, ning mida grandioossemad ja riskantsemad need on, seda suurema õhinaga Te neist haakute. Teil on ülihea veenmisvõime, mis aitab Teil hõlpsasti endale võita oma ideede ja plaanide pooldajaid ja toetajaid. Hoolimata suurest seltskondlikkusest olete ülimalt enesekeskne. Vestluse käigus viite Te harilikult jutu ikka enda isikule, oma plaanidele, ettevõtmistele ja oma viimastele saavutustele. See aga teeb Teist võrdlemisi halva kuulaja. Te tahate näida tähtsamana, kui tegelikult olete. Pole välistatud, et endast kaasvestlejale suurema mulje avaldamiseks kipute isegi kiitlema kuulsate isikutega, keda juhtumisi tunnete. Te peate oma arvamusi kõige õigemaks, seetõttu ei vaevu Te pahatihti teiste seisukohti ära kuulamagi. Samuti ei võta Te kuulda teiste nõuandeid ja õpetusi. Teil ei teki niisugust mõtetki, et keegi teine võiks midagi Teist rohkem teada või paremini osata. Sellega teete aga suure vea, sest alati on kelleltki midagi juurde õppida. Püüdke oma iseteadvust pisut kärpida ja kuulake kannatlikult ära, mida Teie vestluspartneril on öelda. Olete õige pea sunnitud endale tunnistama, et olete siiani suure hulga väärtuslikku infot ära põlanud.
VEENUS KAKSIKUTES
Nii armastuses kui ka muudes suhetes on Teile tähtis vaheldus ja mitmekesisus. Tihti olete korraga seotud mitme eri partneriga. Suhtlemises olete paindlik ja kohanete kiiresti muutuva olukorraga. Tunnete huvi väga paljude asjade vastu, kuid see huvi ei pruugi olla eriti püsiv. Sama kehtib ka suhete kohta. Kuna Teid võlub uudsus ja vaheldus, siis tüdinete kiiresti rutiinsetest suhetest. Armastuses võib Teie puhul probleemiks olla pealiskaudsus. Teile meeldib küll väga flirtida, kuid tõsisemasse suhtesse Te naljalt ei lasku. Nii armusuhetes kui ka muudes suhetes mängivad Teie puhul suurt rolli sõnalised väljendid. Pöörate palju tähelepanu sõnadele ja sellele, milliseid assotsiatsioone need sõnad kelleski esile kutsuvad.
MARSS KALADES
Teie energia ja tegevus on suunatud rohkem tunnetuslikule kui praktilisele. Teie puhul on võimendunud kõik psüühilised fenomenid, nii heas kui ka halvas tähenduses. Teie tegevuses puudub kindlus ja otsekohesus. Eelistate keerulisi meetodeid ja võtteid oma eesmärkide saavutamiseks. Püüate vältida otsest võitlust ja konkurentsi, mistõttu tihti sepitsete intriige. Mõnikord, kui tunnete, et olete võimetu otsest vastulööki andma, siis võite minna isegi reetmisele. Salakavalus pole Teile igaljuhul võõras. Paljud Teie ettevõtmised võivad takerduda mitmesugustesse keerulistesse probleemidesse, mille lahtiharutamine võtab palju aega. Teie organismi energiatase on keskmisest mõnevõrra madalam. Selline seis võib anda kalduvuse oma eesmärkide saavutamiseks kasutada illegaalseid teid. See omakorda võib viia vastuollu seadusega. Kuu poolkvadraat Marsiga:
Tugevad ja jõulised tunded. Nii rõõm kui ka viha tulevad spontaanselt esile ega allu eriti Teie mõistuse kontrollile. Teil tuleb õppida oma tundeid vaos hoidma. Sest vihahoos võite palju rumalusi korda saata. Teil on raskusi oma tunnete üle valitsemisega. Sageli lähete raevu, andmata endale aru selle tagajärgedest. Äkkvihast võitusaamine on üks Teie elu ülesannetest. Kui Te ei saavuta enesekontrolli, siis kannatavad selle all Teie suhted teistega.
Kuu trigoon Jupiteriga:
Aspekt sümboliseerib tunnete avardumist, emotsionaalset ülevoolavust. Annab sageli optimistlikku ellusuhtumise, südameheaduse ja hoolivuse. Olete aus, õiglane ja hindate neid omadusi ka teiste juures. See aspekt võib anda ka huvi religiooni vastu. Samuti esineb tugev kiindumus kodusse, perekonda ja traditsioonidesse.
Päikese ühendus Uraaniga:
Olete omapärane ja originaalne isiksus. Sageli käitute ettearvamatult ja põhjustate elevust enda lähikonnas. Üle kõige armastate vabadust ja olete selle nimel valmis paljust loobuma. Kui Teie vabadust piiratakse, tõstate mässu. Teie puhul on piir geniaalsuse ja teatud hulluse vahel üsna ähmane. Teil võib olla ektsentriku või veidriku kuulsus. Teete kõike nii nagu ise heaks arvate, eirates tavasid ja ühiskondlikke norme.
Päikese poolteistkvadraat Marsiga:
Teie elus tuleb palju ette erinevat laadi konflikte ja pingeid. See on aga tingitud Teie ülemäärasest auahnusest ja soovist kõike vaid ainuisikuliselt otsustada. Te ei armasta kompromisse, mistõttu koostöö on Teiega raske. Armastate tegutseda teistest sõltumatult. Sageli käitute äärmiselt impulsiivselt, tagajärgedele mõtlemata. Äkkviha on Teie vaenlane. Peaksite elus õppima rohkem diplomaatiat ja arendama endas taktitunnet.
Veenuse trigoon Neptuuniga:
Suhtute teistesse inimestesse üsna idealistlikult. Olete alati valmis aitama neid, kes seda vajavad. Armusuhetes olete eriti idealistlik ja kipute rohkem armastama oma ettekujutust kui reaalset inimest. Aspekt annab tihti andekust kunstis, muusikas ja poeesias. Valitseb ka mõningane oht kiinduda narkootilistesse ainetesse või laiemas plaanis üldse “kaifiseisundisse”. Te saavutate hea kontakti müstikasse kalduvate inimestega, samuti ka kunstiinimestega.
Veenuse kvinkunks Saturniga:
Olete oma tunnete väljendamisel vaoshoitud. See võib olla tingitud ka sellest, et Teil on raske olla vaba ja loomulik. Väga sageli olete liiga krampis ega suuda seetõttu olla avameelne. Armuasjades võite samuti olla veidi kohmetu – isegi siis, kui Teil on sellelaadsed kogemused seljataga. Kuna Te võtate elu liiga tõsiselt, siis langete tihti depressiooni.
Veenuse sekstiil Pluutoga:
Aspekt sümboliseerib armastuse jõudu, suhete intensiivsust. Loomulikult käib see eriti armusuhete kohta. Daamidele annab see seis palju sisemist veetlust. Aspekt on soodne kunstiloominguks ja üldse jõuliseks eneseväljenduseks. Teil on elus suhteliselt kerge saada seda, mida tahate. Teie soovid täituvad rohkem kui tavaliselt. Te peaksite end ümbritsema iluga, sest see suurendaks Teie elujõudu ja annaks juurde uut energiat.
Marsi trigoon Saturniga:
Teie tegevusele on iseloomulik distsipliin ja konkreetsus. Te ei võta midagi ette, ilma et oleksite selle kohta kõik eelnevalt välja uurinud. Teil võib olla raske tegevusse astuda, kuid kui juba olete nö “asja sees”, siis ei jäta Te seda enam pooleli. Teile sobib suurepäraselt igasugune raske ja suurt pingutust nõudev töö, kus on vaja maksimaalne välja panna. See kehtib ka vaimse töö kohta, kuigi see aspekt iseenesest soosib siiski pigem füüsilist tööd. Te mõtlete kõik eelnevalt läbi ega alusta mitte midagi enne, kui kõik detailid on maksimaalselt paigas. See on väga soodne aspekt selleks, et saavutada edu ametialal, sest Teie distsipliin ja kohusetunne leiab ülemuste silmis väärilist hindamist.
Saturni kvadraat Pluutoga:
Aspekt näitab, et olete põhjalik ja tõsine inimene. Sageli võtate asju liiga tõsiselt ja loote endale sellega kannatusi juurde. Samas oskate kasutada oma energiat selleks, et tundma õppida looduslike jõudude struktuuri ja olemust. Selle seisuga tuleks eriti ettevaatlik olla liikluses ja ka mujal, kus võib juhtuda mingi trauma. Teie elus võib olla palju pealesunnitud muutusi, millega peate kaasa minema. Vastasel korral loote jällegi endale vaid kannatusi juurde.

Advertisements

5 Responses to “Horoskoop”


 1. 04/09/2008, 21:09

  Huvitav asi, pole varem kunagi endale horoskoopi lasknud koostada ega muidu ennustada (kui lapsepõlve mustlased välja arvata) Sul on õigus, et hästi palju läheb täppi, proovisin nalja pärast näiteks vaadata, mis teisel sünnikellajal oleks teistmoodi olnud ja ongi erinevused sees.
  Hakka või usaldusväärset ennustajat otsima, et enda tulevikku kergemaks teha!

  Aga võibolla on tegemist soovmõttega, tahtmisega näha olematut..?

 2. 04/09/2008, 22:47

  See ju ei sisalda ennustusi. Ja päris kõik täppi ei lähe, aga ma ei viitsinud küsitavusi ära märkida, neid oli ikka ka.
  Ennustaja ei tee tulevikku kergemaks, õige ennustaja näitab ainult võimalusi, realiseerumine sõltub peale sinu muudest teguritest ka.

 3. 05/09/2008, 17:27

  Ega ma nii naiivne polegi, et siit ennustusi otsin, väljendasin ehk end valesti. Lihtsalt põnev oli paljuski end omale tehtud sünnihoroskoobis ära tunda. Mis astroloogiasse puutub, siis oleks lihtsalt põnev ja mine tea- ehk lihtsalt aitaks selline käik oma nõrkusi paremini näha ja vigu parandada.
  Nagu sinagi oma kommentaaris ära märkisid.

  Mis siis viga oleks, kui keegi puust ette ja punasena ära märgiks, mis elus ees tulemas on.

 4. 05/09/2008, 17:54

  Selline puust ja punaseks ettemärkimine on võimatu, sest juba ainuüksi tuleviku ärarääkimine muudab seda tulevikku, sest see, kellele räägitakse oskab end hoida.

 5. 05/09/2008, 19:17

  Ma ei oska küll kõigi eest rääkida, kuid võibolla on ka selliseid inimesi olemas, kellele küll räägitakse, kuid kes ei mõista midagi.

  Ausalt öelda ei oska ma tuleviku ettekuulutamisest midagi arvata, mustlasmutt, kes mul lapsepõlves kätt vaatas – isegi tema kõneles mu emaga. Eks me kõik ole oma elus mingi perioodi läbi elanud, kus ennustused ja idamaad on uudishimuliku hinge maiuspalad; vähesed uurivad sügavamalt. Mina ei ole süviti läinud (mitte, et ma uhke oleks), ikka lepin eluga nagu ta tuleb.

  Uudishimu pole ikka vel kustunud.

  Äkki….?


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: