29
sept.
08

Head inimesed pole otsa saanud

Täna sain mitu positiivset emolaksu.

Suure ürituse korraldamisel juhtub vahest ikka nii, et mitmed pisiasjad kuhjuvad viimasele hetkele. See pole midagi uut ja sellega lihtsalt tuleb arvestada. Aga mis teha siis, kui kellegi teise apsaka tõttu ähvardab suur osa hoolikalt väljatöötatud plaanist kokku kukkuda?

Täna hommikul sain teate, et just nii ongi. Plaanis oli kenasti kirjas homseks õhtuks üks koosviibimine, kava ka paigas, aga mis täiesti ära unustati, oli ruum, kus seda korraldada. Kas ma ei mõtleks kähku midagi välja?

Ainuke inimene, kes mulle pähe tuli, oli nagu kiuste mobiililevist väljas. Offisist öeldi, et laekub millalgi õhtupoolikul. Igaks juhuks proovisin juba lõuna ajal uuesti helistada ja voila! kätte sain. Kui siis kurtsin, et selline asi ja kohe kiiresti, järgmiseks õhtuks oleks vaja  (kusjuures väga ebanormaalsel kellaajal veel pealegi), vastati kohe, et saab küll. Olukord päästetud!

Teine inimene, keda teise plaanisoleva ürituse jaoks appi tahtsin, on parasjagu puhkusel. Väike mobiilipiinamine jälle ja polnudki vaja moosida, kohe oli nõus  tulema. Jälle võis kergemalt hingata.

Häid abilisi on veelgi. Kui selle suure üritusega õnnelikult ühele poole saame, tuleb aitajatele küll üks korralik pidu teha.

Advertisements

0 Responses to “Head inimesed pole otsa saanud”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: