05
okt.
08

Ilmaasjata vihastasin

Mõnusalt mahamolutatud pühapäev. Mina muidugi naudin puhkust täie õigusega, nädal oli piisavalt pingeline. Miks teised niisama logelesid, seda ma ei tea. Kuigi ilus päev oli ja nad oleksid ju võinud juba hommikupoole välja kobida. Aga olgu pealegi. Õhtupoolikul tuli kõigile elu sisse. Käisime Tupsu ja Tupsu emmega poes, panime söögi hakkama ning poeg kadus sõpradega karti sõitma.

Meie vaatasime, et toidu valmissaamiseni on parasjagu nii palju aega, et jõuan tütrel rahulikult juuksed värviga sisse mäkerdada. Segame siis värvi valmis, mul kindad käes ja hakkan just seda tütrele pähe määrima, kui telefon heliseb. Õepoeg saatis teate, et olgu me vähem kui tunni pärast valmis, ta laekub kaubikutäie küttepuudega, aga laadimisel abi vaja. Vaat siis ma tõesti vihastasin – varem ei võinud teatada? Vastasin, et ma olen hetkel päris üksi kodus. Ise kirusin mõttes, et huvitav küll, kuidas ma oma haige jala ja seljaga seal tegutsema hakkan.

Ja mis siis sai, kui kaubik lõpuks kohale jõudis? Esiteks oli lisaks kaubikujuhile ja õepojale ka sulane kaasas. Teiseks polnud seal rohkematele kui kahele mehele ruumigi. Õepoeg ja sulane kahekesi loopisid puid maha, kaubikujuht tõmbas suitsu, vahepeal koju laekunud poeg hoidis koera paigal ja mina vaatasin niisama pealt. Pool tundi ja koorem maas.

Loogilise mõtlemisega pole mu õepoeg kunagi silma paistnud. Nüüdki tekitas enne paanikat kui midagi üldse mõtles. Aga mina muidugi läksin jälle õnge 😛

Nojah, aga praegu sajab paduvihma, mul jäi osa pesu õue ja puud ka muidugi vihma käes…

Advertisements

1 Response to “Ilmaasjata vihastasin”Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: