11
okt.
08

Arvutijamad

Marru ajab, kui arvutitega mingid jamad tekivad ja kohe mitu korraga.

Esiteks andis poisi läpakal Vista otsad. Kuna iti-mehest sõber tal juba ammu soovitas XP peale tagasi kolida, arvas, et nüüd on õige aeg ühe raksuga see ka ära teha. XP plaat oli olemas ja selle installimine käkitegu. Aga mida pole, on wifi draiver. Ostmisel pidi ju arvutiga paar plaati kaasas olema, aga tee mis tahad, üles ei leia. Kultuurkiht on ikka nii jube paks. Minu plaadid ilusti olemas, tema omi netu. Kui homsed kaevamised kah ei aita, peab läpakaga sõbra juurde minema, et korda saada.

Eks siis sahmerdas poiss niikaua minu läpaka taga, messis sõbraga ja küsis tehnilist konsultatsiooni. Kui mina lõpuks läpaka tagasi sain, avastasin, et hiir ei tööta. Kontrollimine tegi kindlaks, et otsad andis hoopis USB-port. Järgmisel nädalal garantiiremonti minek seega.

Põrgut küll, mina ilma hiireta töötada ei oska. Touchpad on minu jaoks nii kohmakas ja tülikas. Mismoodi ma remondini hakkama saan, ei tea. Kõigepealt tuleb ju neile meilida, siis teatavad, kas jubinaid on ja millal tulla võib. Hea on muidugi see, et paari tunni pärast saab korras masina kätte, ei pea mitut päeva ilma olema.

Eriti tore on see, et panin hiire ära ja nüüd seda sel kohal enam pole. Pimedas ei leia ka, vist libises riiuli taha. Ma ei teadnudki, et arvutihiirel ka jalad all 😛

Advertisements

3 Responses to “Arvutijamad”


 1. 1 ninataga
  11/10/2008, 09:29

  No jah, egas tehnilised jamad käivad paari kaupa 🙂
  Neid kunagi üksi ei saa…

 2. 11/10/2008, 11:54

  Njaaa… v6ib juhtuda koguni sedasi, et sa ei saagi oma WiFit XPga t88le. HP minu teada tootis mingeid sellised vahvaid “soodusl2ppareid” millele espetsiell (kokkuleppele Microsoftiga muidugi) ei tehtud vanemate OSide jaoks draivereid. Sellisel juhul oled sa, nagu ytlevad inglased, in deep shit. Variante on umbes 3. 1. paned liinuksi 2. ostad USB WiFipulga 3. ostad PC-Card WiFipulga.

 3. 11/10/2008, 12:54

  Poisi läppar õnneks pole HP ja polnud väga soodus ka, suht keskmises hinnaklassis. Ja ta iti-mehest sõber on täitsa tasemel, hullemaidki asju näinud.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: