24
okt.
08

Netisööming

kujunes korralikuks grupikaks. Tsätti ohjas Larko, mikripult oli minu käes. Probleem oli selles, et mõned inimesed ei saanud tsätiga liituda, mõnedel oli aga jama helikvaliteediga. Skype konverentskõned kipuvadki sihukesed imelikud olema. Vahepeal kuulsin minagi ainult kastanjettide klõbinat. Peame vist mingi muu tehnilise lahenduse otsima, Larko igatahes andis lootust, et edaspidi asi paraneb.

Aga muidu oli vahva. Lähemad ja kaugemad naabrid said läbi hekseldatud. Üks järeldus, milleni jõudsime, oli see, et rahvuslikud eelarvamused tekivad sageli sellest, et me ei tea ega tunne teise rahvuse esindajaid. Kui kontaktid olemas, saame ka aimu teiste hingeelust ja mõistame neid paremini.

Mõnikord aga tekitab negatiivse eelhäälestuse just ebameeldiv kogemus, see laiendatakse kogu rahvusele. Kuid piisavalt palju sai ka positiivseid näiteid tuua.

Maailm meie ümber muutub üha multikultuursemaks, me ei saa jääda oma mulli sisse pidama ja kõike ainult oma mätta otsast vaatama.

Novembris siis jälle.

Advertisements

2 Responses to “Netisööming”


  1. 24/10/2008, 23:28

    Eks jõuludeks leiame universaalse lahenduse, st. võimalikult paindliku ja platvormist sõltumatu. Seni aga meeldib mulle, et tsätti ja grupikõnet hoiab näpus kaks eri inimest, sest see jätab mõlemale rohkem aega ja neli silma näeb rohkem kui kaks.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

Advertisements

%d bloggers like this: