08
nov.
08

Kassirent

Naabrinaine hädas – hiir elab kapis ja maiustab koerakrõbuskitega. Ükski käepärane vahend ei aidanud seda ülbikut minema peletada. Ja miks peakski – seina sees soojustusvillas on tal kindlasti mugav pesake, kuhu võib külmade saabumisel kogu suguseltsi kokku kutsuda, suur koer nii väikese loomakese peale jahti ei pea ja kõige tipuks on kergesti kättesaadav ninaesine priske koerakrõbuskikoti näol kogu aeg saadaval.

Viimases hädas palus siis minu kiisukese laenuks. Mis seal ikka, meie mammi ongi olelusvõitluses kõutsidega alla jäämas, kõhnavõitu. Hiirepüüdmise töö kodus ka korralikult tehtud, kõutsid niikuinii hoiavad kassilõhna majas ja väike sanatooriumireis mammil auga välja teenitud.

Veidi kartsin küll, kuidas loomake võõras kohas end ülal peab, kodus on küll head kombed olnud siiani. Aga esimesed luureandmed rääkisid, et tunneb end suurepäraselt naabrinaise pehmel diivanil. Et sealt pärast tolmuimejaga karvu tuleb kokku kraapida, see on ju tavaline.

Pole mul esimene kord kassi laenutada. Kui mammi oma ülesandega edukalt hakkama saab, võin varsti kassirendikontori avada.
Advertisements

0 Responses to “Kassirent”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

november 2008
E T K N R L P
« okt.   dets. »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

%d bloggers like this: