01
dets.
08

Päkapikula 1.12.2008

Detsembrikuu on kätte jõudnud ning ühes sellega päkapikkude kibekiire tööaeg. On ju vaja piilumas käia, kus head lapsed elavad ning neile eelmise päeva heategude eest sussi sisse kommi sokutada.

Kui oma blogijõulukalendrit plaanisin, siis oligi mõte, et päkapikk toob iga päev virtuaalse kommi sellele blogijale, kelle eelmise päeva lugu mind millegipärast kõige rohkem puudutas. Et aga mõnel päeval võib häid lugusid rohkemgi olla, läheb kuni jõululaupäevani iga päev siin blogis jagamisele 1-3 virtuaalset kommikest.

See aga pole veel kõik. Igaüks, kelle blogisse päkapikk külla tuleb, saab kohustuse teda ka edasi toimetada 24 tunni jooksul. Mina olen ju üksi ning kindlasti kõiki häid ja olulisi lugusid lugeda ei jõua, samuti võib kellelegi teisele korda minna hoopis midagi muud kui mulle. Miks siis mitte neid tunnustada. Ainus tingimus on, et kiidetakse konkreetseid lugusid!

Eilse päeva kommiväärilised lood on Nirtil, Thelal ja Hundiulul. Kuna Nirti on hetkel kommentaarid kinni keeranud ja selgelt väljendanud, et ta neid ei soovi, jätan ka mina oma kommijagamise tema puhul põhjendamata, lugu räägib ise enda eest. Ja Nirti, ma loodan, et kui Tartu poole satun, Sa Mirtat mulle mu jultumuse eest kintsu ei kamanda.

Thela kirjutas nii südamlikult ja lahedalt advendiajast. Olen täiesti nõus, et igaüks tähistab seda nii nagu heaks arvab ning kui praeguse pimeduse ja halluse keskele tahetakse tuju tõstmiseks valgust ja värve ja igasuguseid kaunistusi saada, siis lastagu vaid käia! Kõik, mis rõõmu toob, on teretulnud!

Hundiulu leitud video on lihtsalt tore!

Soovin ka kõigile teistele toredaid leide blogimaailmas. Ning kui mul tehnilistel põhjustel mõni päev siin vahele jääb, teen hiljem tasa, seda ma luban.
Advertisements

1 Response to “Päkapikula 1.12.2008”


  1. 1 thela
    01/12/2008, 12:48

    No aga aitäh kommi eest 🙂


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

detsember 2008
E T K N R L P
« nov.   jaan. »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

%d bloggers like this: