02
dets.
08

Kibestunud

Ma ei tea, mida nüüd õigem oleks teha. Arvutihooldusest helistati, öeldi, et emaplaat tuleks ära vahetada ning nipet-näpet veel, maksma läheb kolmandiku läpaka esialgsest hinnast ning ega siiski enam garantiid ole, et päriselt korda jääb. Pean meie iti-poisiga arutama, mis praktilisem on. Ülemus ütles, et igal juhul tuleb kahjud süüdlaselt sisse nõuda, seda enam, et tegu pole õnnetu juhusega. Uus samaväärne läpakas maksab veidi rohkem kui see.

Aga parem jama on see, et õde alles täna avastas, et ma loo avalikustasin ning tahab, et ma selle maha võtaksin, kõik küsivat, mis lahti. No ega nüüd mahavõtmisest ka enam kasu pole, kes luges, see luges juba. Emana saan tast isegi aru.

Kuid sellest ma aru ei saa, miks ta pidi loo koheselt ka meie vanematele ette kandma. Meie just otsustasime, et enne ei räägi üldse midagi kui asi lahendatud. Internetti vanematel pole, blogisid nad ei loe, nad isegi ei tea, mis need on. Õde aga oli öelnud ka seda, et lugu blogis on. No tere talv, meil pole ühtegi niisugust tuttavat ka, kes oleks läinud ette kandma.

Pealegi on vist räägitud nii, et meie ise süüdi, oleme poisi nii üles ärritanud ja eks tal sellepärast viskas vindi üle, tegelikult juhtus ju kogemata tal kõik. Ma tõesti ei oleks tahtnud telefonis hakata seletama, vanemate tervis on ikka väga kehv ja sellist ärritust poleks vaja olnud. Igal juhul annan aega rahuneda ja eks siis vaatame edasi.

Advertisements

4 Responses to “Kibestunud”


 1. 1 ninataga
  02/12/2008, 20:51

  Minu arust pole sa midagi valesti teinud.
  Sellega on nii, julged teha julge ka vastutada.
  Tegemist on ikkagi sinu töövahendiga, mida hetkel pole. Samuti aja ja närvikuluga, mis sulle läpaka puudumine on kaasa toonud.
  Seega, lugesin, fikseerisin ja teadvustasin. Kahju vaid, et su emale sedasi liiga tehti 🙂

 2. 2 ninataga
  02/12/2008, 20:51

  Minu arust pole sa midagi valesti teinud.
  Sellega on nii, julged teha julge ka vastutada.
  Tegemist on ikkagi sinu töövahendiga, mida hetkel pole. Samuti aja ja närvikuluga, mis sulle läpaka puudumine on kaasa toonud.
  Seega, lugesin, fikseerisin ja teadvustasin. Kahju vaid, et su emale sedasi liiga tehti 😦

 3. 3 Claara
  03/12/2008, 08:53

  Süüdlane tunneb ikka pahameelt kui asi välja tuleb.
  Temal on nüüd õigus omapoolne versioon välja käia. Loomulikult on see sinu omaga võrreldes täiesti erinev. See versioon on nende mätta otsast vaadatud.
  Läpaka lõhkumist see siiski ei õigust ja muud vägivalda ka.
  Kahju peab hüvitama see kes selle tekitas. Ükski mõistusega inimene ei hakka teise vara lõhkuma ja hiljem ennast õigustama sellega,e t aga nad ajasid mind nii närvi…

 4. 4 laborihiir
  03/12/2008, 10:44

  Sa ka ei õpi – õe perega ju varemgi eriarvamusi olnud.. Sugulasi ei saa paraku valida nagu sõpru. Aga Sul on võimalus viia nendega läbikäimine täitsa miinimumini.
  Ehk on ülemus nõus ise lõhkujaga ühendust võtma – nii oleks emotsioonidel väiksem võimalus taas valla pääseda.

  Puuhunniku kohta saab soovitada vaid ühte – saag kätte ning iga saagi liigutada jaksav majaline – neid on kokku ju neli- saeb käsisaega puid näiteks 30 minutit päevas talle sobival ajal. Kui Sul endal ei ole, laenan Sulle selle puusaagimise x-kujulise aluse. Meil neid kahes suuruses. Usu, lauahunnik hakkab jõudsalt vähenema.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

detsember 2008
E T K N R L P
« nov.   jaan. »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Advertisements

%d bloggers like this: