28
juuni
09

Kutsul käis kiirabi

Jaan 033Meie sir William suutis meid parajalt paanikasse ajada.

Poole kaheteistkümne ajal õhtul nahistasime pojaga teine teises toanurgas oma arvutite taga, kui poeg järsku kuulatama jäi ja ütles, et koer on jälle tuppa tulnud. Läksin vaatama ja pidin šoki saama – koer lääbakil esikuukse vahel, jalgu alla ei võtnud ja nägi üpris hale välja. Sikutasime pojaga ta esikusse, kuid enne kui jõudsin midagi uurima hakata, vedas koer end poolroomates köögi kõige tagumisse nurka ja kukkus oksendama. Õhtust sööki ta veel kätte polnud saanud, seega tuli sealt ainult valget vahtu.

Poeg vaatas õue üle, ega seal midagi kahtlast ole. Ei leidnud muud kui roomamisjäljed teisel pool maja – sealtmaalt oli koer siis tuppa roomanud…

Loomaarsti number on mul telefonis. Valisin kiiresti numbri, et nõu küsida. Arst arvas esimese hooga, et koer kuskilt löögi saanud. Selle aja peale, kui olukorrast ülevate andsin, ajas koer end siiski jalule, tudises küll ja hoidis nina maas, tahtis nurka pugeda. Arst ise kohale tulla paraku ei saanud, soovitas helistada loomakiirabisse.

Kiirabi sain toru otsa kohe, aga kohaletulekuga pidi aega minema. Lubasime oodata. Mõne aja pärast helistatigi tagasi ja küsiti, kuidas tundub. Kuigi William hakkas selleks ajaks juba päris koera nägu minema, arvasime pojaga, et kindlam oleks ikka üle vaadata.

Kui arst kümnekonna minuti pärast saabus, tundus, et kõik on korras. Igaks juhuks kuulas ja vaatas tohter ta üle, arvas, et ehk leidis õuest midagi, mis ärrituse tekitas. Vesi ja kausitäis krõbinaid kadusid hetkega kõhtu, saba käis kahele poole ja ei mingit hullu reaktsiooni enam. Anti soovitused paari lähema päeva dieediks ning arvati, et siiski juhuslik katarr.

Kui arst lahkus, korraldas William tõelise jooksuralli nagu poleks midagi olnudki.

Kuna see kojukutse on tasuline ning mitte sugugi odav, võiks ju mõelda, et polekski vaja olnud. Aga süda on rahulikum igatahes.

Advertisements

3 Responses to “Kutsul käis kiirabi”


  1. 28/06/2009, 04:23

    Kummaline, et korraga päris mitmeid muret tekitavaid uudiseid seoses penidega laekub. Head kosumist!

  2. 28/06/2009, 08:47

    Hea, et kõik hästi lõppes. Meie kandis kahtlustati vahepeal sarimürgitajat. Ma ei tea, kas minu koer ka tema ohvriks langes.

  3. 01/07/2009, 12:53

    Tore, et kutsaga ikka kõik korras. Päris kole, kui sõber haige. Meie Kutsik juba poolteist kuud jalutu ja käime temaga Tartus arstil. Vahepeal oli teine isegi haiglas sees. Tuli välja, et eelmisel kevadel varjupaigast võetud loomakesel miskid kroonilised seljahädad ja pole teada, kas ta tagumiste käppade töö taastubki. Aga me igatahes loodame. Igaks juhuks muidugi otsisin netist juba koerte ratastoole pakkuvad saidid ka välja. Kui muu ei aita, eks siis tule kallisloomale kaugelt Meerikamaalt rattad tellida.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


Leheküljed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

juuni 2009
E T K N R L P
« mai   juuli »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Advertisements

%d bloggers like this: