28
nov.
09

üks koolimälestus

Kui blogipuu esilehte vaatasin, oli see täidetud paari blogi mitmekümne postitusega. Mõnel vist pole kallil laupäeval midagi teha 🙂

Aga üks teatud blogi, mida viisakas seltskonnas ei mainita, torkas silma postituse pealkirjaga, selles nimelt oli mainitud nimi Ago Herbst. Meie klassi rahvas pahvatab seda nime kuuldes alati homeeriliselt naerma, lihtsalt on üks selline lugu temaga seoses kõigile meelde jäänud.

Ta oli küllaltki noor mees, kui tuli meie kooli inglise keele õpetajaks. Tunniandjana täitsa normaalne, mingeid erilisi jamasid kellelgi temaga polnud. Aga pubekad on ju mihklid õpside kiusamiseks üht-teist välja mõtlema. Ega meiegi mingid erandid polnud.

Kord pandi siis enne inglise keele tundi õpetaja toolile märg kriiditükk. Herbst tuli, tervitas ja istus nagu tavaliselt. Tund kulges oma rada, aga kui õps klassist lahkus, oli tumedatel ülikonnapükstel väga konkreetses kohas valge plekk. Nii ta trepist alla jalutama hakkas.

Kõrvalklassi rahvas märkas, hakkasid itsitama, aga ega siis õps millestki aru saanud. Tema õnneks tuli ka kõrvaltklassist õpetajanna, olukorda märganud, sosistas ta Herbstile vaikselt kõrva, mis lugu on. Edasi jalutas Herbst raamatuga delikaatset kohta varjates ning edaspidi meie klassis kunagi enne ei istunud, kui oli tooli ja laua üle kontrollinud 😀

Advertisements

0 Responses to “üks koolimälestus”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


Lehed

Blog.tr.ee "";

ajaarvamine

november 2009
E T K N R L P
« okt.   dets. »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

%d bloggers like this: